3-денні тури


 

Триденні тури -   прекрасна можливість відвідати відразу кілька об'єктів, гідних уваги найдосвідченіших туристів.

Під час триденного туру ви відвідаєте місто-музей Кам'янець-Подільський, який займає третє місце в Україні за кількістю пам'ятників архітектури, і його головну пам'ятку – Стару фортецю.   Ще одна фортеця – Хотинська – чекає вас на мальовничому березі Дністра всього в 20-ти кілометрах від Кам'янця-Подільського.

Також наші тури передбачають захоплюючу екскурсію в Кришталеву печеру в селі Кривче і не менш захоплюючу поїздку в скельний Бакотський монастир, з вершини якого відкривається ні з чим не порівнянний вид на Бакотську затоку.

3-денні туриКАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ – ХОТИН – ЧЕРНІВЦІ – КРИВЧЕ – БАКОТА - 3 дні:

 

29.04:

Зустріч туристів в м. Кам'янець-Подільський.
Автобусна екскурсія в с. Кривче – кристалічні печери.
Повернення в Кам'янець-Подільський, пішохідна екскурсія по місту (Турецькі бастіони ХVII ст., Кушнірська башта 1585 р., Церква Петра і Павла ХVI-ХVIІІ ст., Кафедральний костел ХV-ХІХ ст., будинок польського магістрату (ратуша) ХVI-ХVIІІ ст., Вірменський колодязь 1638 р., Домініканський костел 1370 р., міські стіни ХV ст., Російська брама ХVІ ст., будинок Потоцького 1775 р., музей археології.), Стара фортеця ХІІ-ХVIІІ ст.
Поселення в готелі. Ночівля.

 

30.04:

Сніданок.
Автобусна екскурсія в м. Чернівці - серце зеленої Буковини, в передгір'ях Карпат. Пропонуємо ознайомитися з основними пам'ятками архітектури: Резиденція Буковинських Митрополитів, Чернівецький театр, Ратуша, Кафедральний собор, церква Георгія ХVII ст., храм Святителя Миколая ХХ ст., драмтеатр їм. О. Кобилянської, колишня армянська католицька Петропавлівська церква - нині Органний зал університету - колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації, а також чотири основних площі міста – Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна.
Автобусна екскурсія в Хотинську фортецю – ХІІІ – ХVIII ст., в місті Хотині, Чернівецької області. Фортеця, яка пережила століття і бачила під своїми мурами полчища воїнів Османської імперії, повстанців Мухи, народних месників Дитинки, вояків Дмитра Вишневецького, Петра Дорошенка.
Хотин, що приваблює туристів з усього світу, одне з найдавніших міст України. На сьогоднішній день є одним з семи чудес України.
Повернення в Кам'янець-Подільський, вільний час. Ночівля.

 

01.05:

Сніданок.
Автобусна екскурсія в Бакотський скельний монастир, де на висоті 120 м. відкривається прекрасний вигляд на Дністер і найближчу околицю Поділля. Вузькі стежки, миловидне водосховище, круті схили і чиста джерельна вода. Крім того, тут розташований унікальний скельний монастир і надзвичайна церква.
Вільний час. Трансфер на з/д вокзал.
______
Вартість програми:

Готель Констанція – 900 грн./ос.
Гала-Готель – 1 280 грн./ос.
У вартість входить: екскурсовод, проживання в готелі обраної категорії, сніданки, транспортне обслуговування, комісія – 8 %.
У вартість не входить: вхідні квитки, особисті витрати.

______

ФОП Семендяк Н.В.
Україна, 32300

м. Кам’янець-Подільський,

вул. Л. Українки, 58/1

моб.: 097 990 57 78

скайп: dusana2010

скринька: tourservice2009@gmail.com

 

 

Схожі новини
 • 1-денні тури
 • 2-денні тури
 • Індивідуальні тури
 • Квест-екскурсія по Кам’янцю-Подільському
 • Відпочинок на морі
  Відпочинок за кордоном
  Відпочинок за кордоном
  Квест Екскурсія
  • Пішохідна екскурсія по Кам'янцю-Подільському (Турецькі бастіони ХVII ст., Кушнірська башта 1585, Церква Петра і Павла ХVI-ХVIІІ ст., Кафедральний костел ХV-ХІХ ст., Будинок польського магістрату (ратуша) ХVI-ХVIІІ ст., Вірменський колодязь тисяча шістсот тридцять вісім р., Домініканський костел 1370 р міські стіни ХV ст., Руська брама ХVI ст., будинок Потоцького 1775, музей археології.), Стара фортеця ХІІ-ХVIІІ ст..

  Новини турфірми: