Турсервис » Туристична фірма - Турсервіс » Відпочинок в Болгарії

Відпочинок в Болгарії


Найгарячіші тури в Болгарію пропонує вам компанія "Турсервіс". У нас ви можете замовити індивідуальні тури, взяти одну з унікальних пропозицій і просто набрати море позитивних емоцій.

Золотий пісок болгарського берега чекає саме на вас. Найкомфортніші готелі, приємний персонал та вражаючі екскурсії по незвичайних місцях пропонує Болгарія.

Окрім цього, відпочиваючи за кордоном, ви познайомитеся з культурою болгарського народу, дізнаєтесь звичаї, традиції і зустрінетесь з місцевим колоритом.

Українці вже не перший рік надають перевагу відпочинку в Болгарії. За останній рік, тури в цю країну стали передовими у виборі відпочиваючих. Переваги які має ця країна перед іншими насамперед в ціновій категорії. До прикладу, ціни на головних приморських курортах не змінюються ось уже 7 рік.

Болгарія:

Відпочинок в Болгарії є одним і з найпопулярніших через якісну інфраструктуру курортів, що розвивається дедалі краще, навіть найкращі курорти Європи можуть сприймати деякі болгарські за конкурента.

Що стосується умов проживання, то навіть найдешевший готель, надасть вам той мінімальний список послуг, який потрібен людині, але в досить хороших умовах.  

 

» Взнати про виїзд в Болгарію з Кам'янця-Подільського

» Підібрати тур в Болгарію Онлайн

 

Якщо брати до уваги готелі на 4-5 зірок, то багато представлені відомою мережею готелів, і відповідно обслуговування там на найвищому рівні.

Якщо ви вирішили присвятити відпочинок сім’ї, то для дітей в більшості готелів пропонується спеціально обладнана кімната в номері з дорослими, яка надається безкоштовно.

Послуги нашої компанії ви можете обрати по тій простій причині, що все те, що ми пропонуємо вам, ми перевірили самі. Нашим партнерами є надійні туристичні фірми Болгарії, що забезпечать якісний відпочинок, а ще ми звертаємо особливу увагу на відгуки туристів.

Приємного вам відпочинку!

» Документи за кордон

 

Схожі новини
 • Екскурсійні тури за кордоном
 • Відпочинок на морі
 • Гарячі тури
 • Документи за кордон
 • Екскурсії та гіди - Кам'янець-Подільський
 • Відпочинок на морі
  Відпочинок за кордоном
  Відпочинок за кордоном
  Квест Екскурсія
  • Пішохідна екскурсія по Кам'янцю-Подільському (Турецькі бастіони ХVII ст., Кушнірська башта 1585, Церква Петра і Павла ХVI-ХVIІІ ст., Кафедральний костел ХV-ХІХ ст., Будинок польського магістрату (ратуша) ХVI-ХVIІІ ст., Вірменський колодязь тисяча шістсот тридцять вісім р., Домініканський костел 1370 р міські стіни ХV ст., Руська брама ХVI ст., будинок Потоцького 1775, музей археології.), Стара фортеця ХІІ-ХVIІІ ст..

  Новини турфірми: