Гарячі тури


Гарячі тури – мрія будь-якого туриста.

І це не дивно, адже завдяки спеціальними пропозиціями тур на море може обійтися вам на 50% дешевше.

Звичайні тури за кордон перетворюються в Гараячі за 2-4 дні до вильоту в безвізові країни або країни, в яких віза видається по прильоту (Туреччина, Кіпр , Єгипет, Шрі-Ланка); за 7-20 днів до країн, де потрібно попереднє отримання візи (Іспанія, Греція). Автобусні тури стають гарячими приблизно за два тижні до виїзду.

Дізнайся про гарячий тур зараз:

097-990-57-79

tourservice2009@gmail.com

 

Відзначимо, що не слід розраховувати на гарячі тури в розпал сезону. Для відпочинку на морі сезоном вважається період з травня по вересень місяць. Гарячі тури за кордон найчастіше з'являються або на початку, або в кінці сезону. А так як Середземне і Червоне море в квітні або, скажімо, в жовтні все таке ж тепле, відпочивати за гарячими путівками – суцільне задоволення, і до того ж дуже вигідне!

Туристична фірма « Турсервіс » пропонує кращі пропозиції від ведучих українських туроператорів по відпочинку на морі, враховуючи гарячі тури, наявні в наявність.

 

Ви запитаєте: «Як же купити гарячі тури»?

Для цього повідомте менеджеру турфірми « Турсервіс » про бажання відправитися в тур по гарячій путівці. Вкажіть період часу, коли ви хотіли б відправиться в подорож. Будьте готові відправитися в тур по першому дзвінку і чекайте … Пам'ятайте, що по-справжньому вигідні пропозиції з'являються з умовою виїзду завтра або навіть сьогодні.

Гарячі?

Вам не варто турбується про те, що гарячі тури передбачають менш комфортні умови проживання, перельоту або трансферу. Вище ми описали механізм утворення гарячих турів, тому ви можете бути впевнені в якості пропонованого вам відпочинку.

 

Часто наші клієнти задають питання: «Чи немає підступу в гарячих турах»?

Скажемо кілька слів з приводу того, як появляються гарячі тури за кордон. Зазвичай великі туристичні фірми викуповують в готелях і літаках місця. І коли з якихось причин їм не вдається під час продати заброньоване кількість місць, щоб скоротити свої збитки, вони викидають в продаж залишилися тури за нижчими цінами. Такі тури і називаються гарячими.

 

Увага !!!! Ви можете розраховувати на вигідні пропозиції по відпочинку на морі, а також дешевші автобусні тури по Європі з урахуванням раннього бронювання. Бронюючи тур за кілька тижнів, а то й місяців до планованої поїздки за кордон, ви також можете заощадити від 20 до 40%.

 

Ключові слова: гарячі Тури, тур, море, за кордон

 

Схожі новини
 • Відпочинок на морі
 • Екскурсійні тури за кордоном
 • Відпочинок в Болгарії
 • Документи за кордон
 • Екскурсії та гіди - Кам'янець-Подільський
 • Відпочинок на морі
  Відпочинок за кордоном
  Відпочинок за кордоном
  Квест Екскурсія
  • Пішохідна екскурсія по Кам'янцю-Подільському (Турецькі бастіони ХVII ст., Кушнірська башта 1585, Церква Петра і Павла ХVI-ХVIІІ ст., Кафедральний костел ХV-ХІХ ст., Будинок польського магістрату (ратуша) ХVI-ХVIІІ ст., Вірменський колодязь тисяча шістсот тридцять вісім р., Домініканський костел 1370 р міські стіни ХV ст., Руська брама ХVI ст., будинок Потоцького 1775, музей археології.), Стара фортеця ХІІ-ХVIІІ ст..

  Новини турфірми: