Зелений туризм на Поділлі


Туристична фірма – «Турсервіс» займається організацією відпочинку у подільському селі, надаючи пропозиції на ринку послуг, які набули терміну „сільський зелений туризм” – це прекрасна можливість повернутися до природи, до землі, до свого коріння, відчути енергію своїх предків.

Пропонуємо комфортне розміщення в чудових просторих кімнатах зі всіма зручностями, є ванна кімната, екологічна домашня кухня, безпечна стоянка для автотранспорту. Приємний відпочинок на Дністрі, рибна юшка, катання на човні – залишать незабутні враження. Можливі всі варіанти відпочинку за домовленістю.

 

Навколо Кам’янця-Подільського з кожним роком все більше набуває поширення здачі будинків для сільського туризму. Сільське населення, яке надає послуги гостинності для міських жителів, що залюбки користуються такою гостинністю.

 

Cільський зелений туризм Поділля включає також пізнавальний елемент. Туристи знайомляться з сільськими традиціями та культурою, народними промислами та ремеслами. Зелений туризм - це не тільки споглядання, але й активна участь у житті села. Туристи ведуть сільський спосіб життя. Вони живуть в затишних садибах, збирають гриби та ягоди, ходять на полювання та риболовлю, допомагають у полі, при бажанні можуть навчитися їздити верхи на коні, виготовляти горщики з глини, плести вироби з лози та навіть доїти корову (погодьтеся, для багатьох городян це справжній подвиг - вони до корови підійти бояться, не те, щоб її подоїти). Також туристи беруть участь у народних обрядах та гуляннях.

Ви маєте шанс зустріти світанок біля річки, відпочите з вудкою біля тихого озера, поїздити верхи на коні, відчути тишу сільської місцевості, ознайомитись з традиціями, народними промислами, відчути смак української кухні та гостинність Поділля.

 

Зелений туризм дозволяє по-справжньому зрозуміти історію України, приїхавши в сільську місцевість, Ви зможете побачити незайману сучасністю культуру українського народу, її національний побут і багату природу з лісами, ріками і горами, що зберіглася до наших днів.

Враховуючи безцінний природний потенціал, неповторну красу подільського краю, багатство і щедрість української землі, різноманітність природних ресурсів, помірний клімат, насичене подіями історичне минуле України, гостинність місцевих жителів - ми пропонуємо унікальну можливість відвідати наймальовничіші куточки навколо Кам’янця-Подільського.

 

Український зелений туризм може по праву вважатися візитною карткою нашої країни.

 

Слова для пошуку: туризм, Україна, Поділля, зелений.

 

 

Схожі новини
 • Готелі Кам'янця-Подільського
 • Екскурсії та гіди - Кам'янець-Подільський
 • Кривче
 • Кам'янець-Подільський
 • Бакота
 • Відпочинок на морі
  Відпочинок за кордоном
  Відпочинок за кордоном
  Квест Екскурсія
  • Пішохідна екскурсія по Кам'янцю-Подільському (Турецькі бастіони ХVII ст., Кушнірська башта 1585, Церква Петра і Павла ХVI-ХVIІІ ст., Кафедральний костел ХV-ХІХ ст., Будинок польського магістрату (ратуша) ХVI-ХVIІІ ст., Вірменський колодязь тисяча шістсот тридцять вісім р., Домініканський костел 1370 р міські стіни ХV ст., Руська брама ХVI ст., будинок Потоцького 1775, музей археології.), Стара фортеця ХІІ-ХVIІІ ст..

  Новини турфірми: