Турсервис » Туристична фірма - Турсервіс » Екскурсійні тури за кордоном

Екскурсійні тури за кордоном


Відпочинок за кордоном   – відмінна можливість відвідати архітектурні перлини Європи та Азії, відкрити нові горизонти і познайомиться з культурою країн, які зберігають історичні та культурні багатства нашої цивілізації.

Туристична фірма « Турсервіс » пропонує найкращі тури за грануцу від передових туроператорів України та Європи. Переїзди на комфортабельних автобусах європейського класу, унікальні маршрути, кращі гіди, зачаровують екскурсії і приємний відпочинок – все це чекає вас під час екскурсійних турів по Європі, запропонованих нашою фірмою.

 

Пошук туру за кордон

 

Відпочинок за кордоном

Кращі курорти закордону ваблять туристів, охочих відкрити для себе нові горизонти, познайомитися з культурою народів, що населяють нашу прекрасну планету, а також відчути всю красу комфортного відпочинку « Все включено ».  

Ми пропонуємо великий вибір туристичних путівок на будь-який смак і гаманець. Відпочинок в Болгарії Завдяки розумними цінами і високому рівню сервісу курорти, для відпочинку в сонячній Болгарії, яка приваблює туристів всіх категорій, особливо молодіжні компанії і сім'ї з дітьми.

За кордоном наші агенти підберуть для вас кращі готелі за найкращими цінами, нададуть розгорнуте опис, що включає достовірні фотографії та характеристику інфраструктури обраного Вами туру за кордон.

« Турсервіс » допоможе вам гідно оцінити цю дивовижну країну, а також повною мірою насолодитися довгоочікуваним відпусткою, який ви вирішите провести з близькими людьми в Болгарії. Відпочинок за кордоном в Туреччині, Єгипті, Греції Туреччина, Єгипет, Греція – три основні курорту, які користуються найбільшим попитом у вітчизняних туристів. Відпочинок тут дорожче, ніж, наприклад, у Болгарії чи Одесі, але дешевше, ніж переліт, скажімо на Гоа, в Таїланд або Балі.

Ми пропонуємо широкий вибір готелів, для відпочинку, різних категорій на найпопулярніших курортах Туреччини, Єгипту, Греції. Для наших клієнтів ми підібрали найактуальніші пропозиції по самому кращому співвідношенню « ціна-якість ».

"Відпочинок"

Відпочинок в екзотичних країнах - пропонуємо незабутній відпочинок в самих незвичайних і захоплюючих куточках планети для найвимогливіших мандрівників. Моря й океани, казкові острови і прекрасні пляжі в місцях зародження цивілізацій – все це чекає вас під час захоплюючих турів в екзотичні країни.

Екскурсійні тури за кордон в Непал, Китай, Мальдіви, Куба, Індія, В'єтнам і багато інших країн відкриють для вас всю красу нашої планети, дозволять пізнати все розмаїття природного світу, а також познайомиться з унікальними традиціями, самобутньою історією та культурою самих незвичайних народів і країн.

 

Слова для пошуку: за кордоном, Европа, Туреччина, Болгарія, відпочинок

Схожі новини
 • Відпочинок на морі
 • Відпочинок в Болгарії
 • Зелений туризм на Поділлі
 • Гарячі тури
 • Документи за кордон
 • Відпочинок на морі
  Відпочинок за кордоном
  Відпочинок за кордоном
  Квест Екскурсія
  • Пішохідна екскурсія по Кам'янцю-Подільському (Турецькі бастіони ХVII ст., Кушнірська башта 1585, Церква Петра і Павла ХVI-ХVIІІ ст., Кафедральний костел ХV-ХІХ ст., Будинок польського магістрату (ратуша) ХVI-ХVIІІ ст., Вірменський колодязь тисяча шістсот тридцять вісім р., Домініканський костел 1370 р міські стіни ХV ст., Руська брама ХVI ст., будинок Потоцького 1775, музей археології.), Стара фортеця ХІІ-ХVIІІ ст..

  Новини турфірми: