Турсервис » Туристична фірма - Турсервіс » Тури Кам'янець-Подільський

Тури в Кам'янець-Подільський

Тури в Кам'янець-Подільський

Запрошуємо відвідати місто-музей – Кам’янець-Подільський. Під час екскурсії, прогулюючись вузькими вуличками старого міста та отримуючи цікаву інформацію від наших екскурсоводів, ви зможете зануритись у часи середньовіччя та відчути дивовижну атмосферу нашого міста. Ви дізнаєтесь про численні спроби загарбання Кам’янця-Подільського та на власні очі побачите місця, де відбувались криваві битви за місто. Велика кількість історичних пам’яток, береже пам’ять про ті часи, а славнозвісна фортеця, є тією перлиною, яка приваблює туристів з усіх куточків світу.

Місто розкриє вам свої обійми і ви на певний час забудете про щоденні будні.

Туристична фірма « Турсервіс » пропонує велику різноманітність турів по Кам'янцю-Подільському та іншим екскурсійним об'єктам, що перебувають у безпосередній близькості від міста.

Наші тури – це завжди гарантія якості, професіоналізму та яскравих вражень для наших туристів. Ми працюємо тільки з перевіреними екскурсоводами, перевізниками і готелями, що забезпечує найвищий рівень обслуговування для наших гостей.

Також наші тури передбачають захоплюючу екскурсію в Кришталеву печеру в селі Кривче і не менш захоплюючу поїздку в скельний Бакотський монастир, з вершини якого відкривається ні з чим не порівнянний вид на Бакотську затоку.

1-денні тури


1-денні тури
Неспішна прогулянка стародавніми вуличками Кам'янця-Подільського - що може бути краще. Цей одноденний тур передбачає детальне знайомство з численними історичними об'єктами, адже не даремно Кам'янець-Подільський посідає третє місце за кількістю пам'ятників архітектури в Україні. Після смачного і ситного обіду вас чекає знайомство з головною перлиною міста – Старою фортецею, яка особливо прекрасна в променях призахідного сонця....
Детальніше

2-денні тури


2-денні тури
2-х денні тури в Кам'янець-Подільський – відмінна можливість познайомиться з визначними пам'ятками середньовічного міста, а також відвідати дві самі живописні та фотогенічні фортеці України: Кам'янець-Подільську і Хотинську. Під час туру Вас також чекає незабутня поїздка в Бакотський скельний монастир, де збереглися стародавні усипальниці, залишки келій і поховання ченців 11-13 століть. Ще однією родзинкою програми туру є незабутній вид на Бакотську затоку, який відкривається перед поглядом туристів з вершини скельного монастиря....
Детальніше

3-денні тури


3-денні тури
Триденні тури - прекрасна можливість відвідати відразу кілька об'єктів, гідних уваги найдосвідченіших туристів. Під час триденного туру ви відвідаєте місто-музей Кам'янець-Подільський, який займає третє місце в Україні за кількістю пам'ятників архітектури, і його головну пам'ятку – Стару фортецю. Ще одна фортеця – Хотинська – чекає вас на мальовничому березі Дністра всього в 20-ти кілометрах від Кам'янця-Подільського. Також наші тури передбачають захоплюючу екскурсію в Кришталеву печеру в селі Кривче і не менш захоплюючу поїздку в скельний Бакотський монастир, з вершини якого відкривається ні з...
ДетальнішеДві наймальовничіші фортеці – Хотинська і Кам'янець-Подільська – подарують вам незабутні враження від безпосереднього дотику до історії. Одноденні тури – прекрасна можливість побачити все найцікавіше і з головою зануритися в захоплюючу історію Поділля та Буковини. Вас чекають кращі гіди, які допоможуть закохається в красу нашого краю буквально з першого погляду.

Ключові слова: Кам'янець-Подільський, тури, тур

Відпочинок на морі
Відпочинок за кордоном
Відпочинок за кордоном
Квест Екскурсія
  • Пішохідна екскурсія по Кам'янцю-Подільському (Турецькі бастіони ХVII ст., Кушнірська башта 1585, Церква Петра і Павла ХVI-ХVIІІ ст., Кафедральний костел ХV-ХІХ ст., Будинок польського магістрату (ратуша) ХVI-ХVIІІ ст., Вірменський колодязь тисяча шістсот тридцять вісім р., Домініканський костел 1370 р міські стіни ХV ст., Руська брама ХVI ст., будинок Потоцького 1775, музей археології.), Стара фортеця ХІІ-ХVIІІ ст..

Новини турфірми: