Екскурсії та гіди - Кам'янець-Подільський


Туристична Туристична фірма Турсервіс пропонує різноманітні екскурсії по древньому місту Кам'янцю-Подільському .

Багата історія Кам'янця-Подільського є дивним   поєднанням слідів античного і праслов'янського світів, Сходу і Заходу, християнства та ісламу. Крім того, Кам'янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, за кількістю історичних пам'яток. Все це гарантує вам незабутню подорож крізь століття.

 

Наші Тури в Кам'янці-Подільському

Екскурсія по Старій фортеці

Кам'янець-Подільський отримав свою світову популярність в першу чергу як місто-фортеця. Під час екскурсії по Старій фортеці наші гіди познайомлять вас з дивовижною історією цього пам'ятника фортифікаційного мистецтва.

Ви відвідаєте вежі   Старої фортеці: Різницькій, Кравецька, Гончарну, Кушнірська.   Познайомитеся з гідротехнічними фортифікаційними спорудами XIV-XVIII ст.ст. Крім того, наші гіди розкажуть вам про історію та особливості Руських і Польських ворот, Турецького та Вірменського бастіонів, пороховий лабораторії, порохових складів і гарнізонних казармах.

Чекаємо Вас на екскурсіях по Кам'янцю-Подільському

Чекаємо Вас на екскурсіях по Кам'янцю-Подільському

Культові споруди XIII-XIX в.в.

Як згадувалося вище, історія Кам'янця відзначена печаткою мало не всіх світових релігій. Саме тому місто стало місцем паломництва як для православних,   так і для католиків, мусульман і іудей.

 

Під час екскурсії по Кам'янцю-Подільському наші гіди познайомлять вас з історією   православних церков: собору Олександра Невського, Петропавлівської, Троїцької, Миколаївської, Хрестовоздвиженської, Георгіївської,   і Покровської,     Вірменської церков і губернської консисторією.

Ви також відвідаєте католицькі костели: Петропавлівський кафедральний костел, Домініканський, Францисканський, Тринітарський костели, а також Тріумфальну арку і костел Домініканок.

 

Кам'янець-Подільський – дивовижний, овіяний легендами місто приховує в своїх підземеллях і вежах чимало таємниць. Пориньте в історію разом з туристичною фірмою « Турсервіс » і отримаєте справжнє задоволення від перебування в нашому древньому місті.

 

Гіди Кам'янця-Подільського.

Професійні гіди « турсервіс » допоможуть   вам зануритися в древню історію   Кам'янця-Подільського і подарують   незабутні миті знайомства з цим дивовижним містом. Під час екскурсії ви відвідаєте перлину Кам'янця-Подільського   - Стару фортецю, Францисканський костел, Католицький Собор Петра і Павла, турецький мінарет із золотою Мадонною та міську ратушу, а також багато інших дивовижних місць.

Ключові слова: гіди, екскурсії, кам'янець, замок

 

Схожі новини
 • Кам'янець-Подільський
 • Хотин
 • Чернівці
 • Зелений туризм на Поділлі
 • Бакота
 • Відпочинок на морі
  Відпочинок за кордоном
  Відпочинок за кордоном
  Квест Екскурсія
  • Пішохідна екскурсія по Кам'янцю-Подільському (Турецькі бастіони ХVII ст., Кушнірська башта 1585, Церква Петра і Павла ХVI-ХVIІІ ст., Кафедральний костел ХV-ХІХ ст., Будинок польського магістрату (ратуша) ХVI-ХVIІІ ст., Вірменський колодязь тисяча шістсот тридцять вісім р., Домініканський костел 1370 р міські стіни ХV ст., Руська брама ХVI ст., будинок Потоцького 1775, музей археології.), Стара фортеця ХІІ-ХVIІІ ст..

  Новини турфірми: