Кам'янець-Подільський


Кам'янець-Подільський відомий, насамперед, як місто-фортеця, який здобув світову славу завдяки своєму культурному, історичному і релігійному різноманітності. Споконвіку Кам'янець-Подільський знаходився на кордоні між античним і праслов'янським світом, між Заходом і Сходом, між християнством та ісламом.

Екскурсійні тури в Кам'янці Готелі в Кам'янці-Подільському Індивідуальні тури

Кам'янець-Подільський складається з нової та старої частини. Старе місто – територія   Національного історико-архітектурного заповідника "Кам'янець", який об'єднує кілька десятків унікальних об'єктів, і перш за все, Стару фортецю.

  Стара фортеця

Стара фортеця

За кількістю пам'яток архітектури Кам'янець-Подільський посідає третє місце в Україні, і тому цілком грунтовно може вважатися містом-музеєм. Стара частина Кам'янця-Подільського, затишно розмістилася на стародавньому, колись неприступному півострові, нагадує казковий місто з дитячих книг. Однак зачаровує дію вона виробляє не тільки на дітей, а й на дорослих.

Природні ландшафти Кам'янця-Подільського входять до складу Національного природного парку «Подільські Товтри». Висота   кам'янистих стін каньйону річки Смотрич, що омиває Кам'янець-Подільський, місцями досягає 40 метрів. А сам каньйон є об'єктом, внесеним до Списку пам'ятників Світової спадщини Юнеско як спільне творіння природи   і людини.

Екскурсії та екскурсоводи

Сучасний Кам'янець-Подільський – це туристичний центр Поділля, з високорозвиненою інфраструктурою. Регулярно в місті проводяться різноманітні фестивалі, приваблюючи туристів з усіх куточків світу.

  Кам'янець-Подільський

Кам'янець-Подільський по праву вважається повітроплавній столицею України. Кілька разів на рік (травень, жовтень, лютий) в місті збираються повітроплавці з усіх куточків України та ближнього зарубіжжя, щоб продемонструвати   свою майстерність, а також подарувати туристам унікальну можливість помилуватися стародавнім містом з висоти пташиного польоту.

У вересні Кам'янець перетворюється на Мекку молодіжного руху. У цей час тут збираються сотні прогресивних молодих людей, охочих взяти участь у щорічному фестивалі сучасного вуличного мистецтва «Республіка».

Фестивалі в Кам'янці

Але найпопулярнішими у Кам'янці-Подільському залишаються фестивалі історичної реконструкції. Серед них масштабний фестиваль середньовічної культури «Форпост», міжнародний історичний фестиваль «Porta Temporis», фестиваль, присвячений кам'янецької епосі УНР – «Остання столиця».

Сюди ж можна віднести регулярні «Історичні пікніки», які проходять на території Старої фортеці і дозволяють всім бажаючим зануритися в історію середньовічного побуту, освоїти стародавні ремесла і взяти участь у захоплюючих забавах і конкурсах, характерних для епохи Середньовіччя.

Древній, але в теж час такий сучасний і завжди цікавий, Кам'янець-Подільський з нетерпінням чекає Вас в гості, щоб поділитися своїми секретами, небувалою красою і яскравими враженнями.

Ключові слова: Кам'янець-Подільський, місто, інформація

 

Схожі новини
 • Екскурсії та гіди - Кам'янець-Подільський
 • Хотин
 • Готелі Кам'янця-Подільського
 • Кривче
 • Бакота
 • Відпочинок на морі
  Відпочинок за кордоном
  Відпочинок за кордоном
  Квест Екскурсія
  • Пішохідна екскурсія по Кам'янцю-Подільському (Турецькі бастіони ХVII ст., Кушнірська башта 1585, Церква Петра і Павла ХVI-ХVIІІ ст., Кафедральний костел ХV-ХІХ ст., Будинок польського магістрату (ратуша) ХVI-ХVIІІ ст., Вірменський колодязь тисяча шістсот тридцять вісім р., Домініканський костел 1370 р міські стіни ХV ст., Руська брама ХVI ст., будинок Потоцького 1775, музей археології.), Стара фортеця ХІІ-ХVIІІ ст..

  Новини турфірми: